O nas

Jesteśmy początkującą, rodzinną  hodowlą psów rasy Cavalier Kings Charles Spaniel. Należymy do jedynej uznanej i prawdziwej organizacji kynologicznej Związku Kynologicznego w Polsce ( ZKwP ) zrzeszonej w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI. 

Oznacza to, że szczenięta, które rodzą się u nas są RASOWE- otrzymują od nas rodowód swojego pochodzenia, w którym wymienieni są przodkowie do piątego pokolenia.

  Obecnie w hodowli posiadamy dwie suczki: Baghira Maradeco King i Caipirinha vom Kaninhengarten.

Pochodzą one z renomowanych hodowli z Polski i  z Niemiec.

Obie suczki są zdrowe, przebadane w kierunku występujących u cavalierów chorób.

Jak większość cavalierów posiadają bardzo przyjazny i towarzyski charakter, nie mają w sobie śladu agresji, są wspaniałymi towarzyszkami dla dorosłych i dla dzieci.

  Planujemy szczeniaki pochodzące od najwyższej klasy psów, a szczenięta będą odchowywane w domowej, rodzinnej atmosferze.

Nie zamierzamy robić miotów komercyjnych, co oznacza , że szczeniaki będą pojawiać się u nas rzadko, a osoby które zdecydują się na wzięcie szczeniaczka od nas mogą być pewne, że był on otoczony troskliwa opieka i miłością.

  Prosimy o przemyślane decyzje odnośnie posiadania psa. Traktujemy nasze psy jak członków rodziny i takich też rodzin poszukujemy dla naszych szczeniąt. Posiadanie psa wiąże się z dużą radością ale też z wieloma obowiązkami. Zapraszamy do przeglądania naszej strony.

(strona na razie jest w trakcie tworzenia – tak więc przepraszamy za braki jakie na niej się pojawiają)